НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Оболонь" - "Хайдук" 1:0 ###

На цей раз підопічні Юрія Максимова з рахунком 1:0 обіграли сербський «Хайдук» (Бєлград). Переможний м‘яч у складі киян провів молодий півзахисник Вадим Пислар на початку другої половини зустрічі. На 50-й хвилині гравець «Оболоні» вискочив віч-на-віч з голкіпером «Хайдука» і спокійно спрямував шкіряну кулю у сітку воріт.

Варто відзначити, що пивовари непогано діяли впродовж всього поєдинку, навіть не зважаючи на те, що тренерський штаб у другій половині майже повністю замінив склад команди, задіявши у грі молодих виконавців.

«Оболонь»: (1 тайм) – Чангелія, Лозинський, Антоненко, Яворський, Сибіряков, Рожок, Куценко, Малиш, Давидов, Онисько, Морозов- (2 тайм) – Дзуцев, Лень, Нівінський, Лабунський, Антоненко, Пислар, Пластун, Свінцицький, Мірошниченко, Морозов, Будний

Гол: Пислар: 50